Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Zhengzhou Yu-Long Machinery Equipment Co., Ltd. Kalite kontrol

Sevgili dostum, alınan mallar iyi ve daha fazla ürün için birlikte çalışabileceğimizi umuyoruz.

—— Angelo

Yu-Long şirketi döküm alanında gerçekten profesyonel ve tasarımı geliştirmek ve bizim için maliyeti kurtarmak için yardımcı olur. Çok teşekkürler.

—— John

Teslimat zamanında ve işbirliği mutludur.

—— Christopher

Ben sohbet şimdi
qc profili

Yetenek ve Servis & Kalite Kontrolümüz

Bol kaynaklar: Çin'de uzun yıllardır farklı illerde bulunan onlarca fabrika ile birlikte çalıştık. Döküm, dövme, damgalama, kaynak, işleme ve diğer üretim süreçlerinde bireysel olarak uzmanlaşmıştır. Bu tedarikçilerin tümü ISO9001: 2001 Kalite Kontrol Sistemi ile sertifikalandırılmıştır ve profesyonel mühendis ve üretim ekipmanlarına sahiptir. Müşterinin farklı malzemeler ve ürünlerin yapısal şekilleri için taleplerini karşılayabiliriz.

Kaynak konsolidasyonu ve organizasyonu için mükemmel yetenek: zengin deneyimlere ve kapsamlı sosyal ilişkilere sahip operasyon ekibi, ürünlerin üretim ve işleme gereksinimlerine göre üretimi sürdürmek ve optimize etmek, kaliteyi sağlamak ve maliyetleri en aza indirmek için uygun fabrikaları kaynaklandırabilir ve bulabilir ve fiyatlar.

Sıkı tedarikçi değerlendirme prosedürü: İç Tedarikçiler Değerlendirme Prosedürümüz müşterilerimiz tarafından onaylanmıştır ve gerçekler bilimsel ve son teknoloji bir prosedür olduğunu kanıtlamaktadır. Belli bir projeyi geliştirmek için en uygun fabrikayı seçeceğiz. Ayrıca tedarikçiyi müşterinin değerlendirme prosedürü ile değerlendirebilir ve objektif değerlendirme raporu düzenleyebiliriz.

Bilimsel Kalite Kontrol sistemi: Bağımsız bir Kalite Kontrol departmanımız var ve her bir proje aşaması, olası kalite ihmallerinden kaçınmak, denetlemek ve denetlemek için teknik personel tarafından standart iş prosedürü ile yürütülmektedir. Çizim ölçüleri kesinlikle ölçülmekte, teknik standartlar gözden geçirilmekte, üretim ve işleme süreçleri optimize edilmekte, numuneler ve parçalar sevkiyat öncesi ayrıntılı olarak incelenmektedir. Kalite istikrarını sağlamak için her adımda ürün kalitesini kesinlikle kontrol ediyoruz.

Numune geliştirme aşamasında PPAP prosedürünü uyguluyoruz, üretim sırasında Üretim Kontrol Planını uyguluyoruz ve sevkiyat öncesi parçaları örnekleyip değerlendirip, müşterilerimize raporlar veriyoruz. Tedarikçiler tedarik ettiğimiz tüm mallar için nitelikli sertifikasyon sağlayacak ve her parça üretim sırasında izlenebilir olacaktır.

Satış sonrası servis sistemi: Satış sonrası servis ekibi, müşterilerin talep ettiği soruları cevaplamak ve farklı müşterilerin taleplerini karşılamaktan sorumludur. “Müşteriyi tatmin et” hizmet ilkemizdir.

Üreticiler büyük üretim kapasitesine, mükemmel ve olgun üretim sürecine ve gelişmiş yönetim yöntemine sahiptir:

Çelik döküm dökümhanesinde kum döküm üretim hattı, sodyum silikat ve silikon jel hassas döküm üretim hattı, bimetal bileşik döküm üretim hattı ve V-metot döküm üretim hattı bulunmaktadır. Tüm döküm işlemleri bilgisayardaki yazılımlarla simüle edilecek.

Demir döküm dökümhaneler, FBO-III otomatik kalıplama üretim hattı, fenolik kum kalıplama üretim hattı, kayıp köpük kalıplama üretim hattı, 146 pnömatik mikroseiz sıkma makinesi, 145 mikroseizme sıkma makinesi, 124 sıkma makinesi, 954 kabuk çekirdek makinesi, Z9407EK çekirdek atıcı var.

Alüminyum döküm dökümhanesi kum döküm üretim hattına ve döküm alüminyum üretim hattına sahiptir.

250kg - 3000kg kapasiteli ara frekans indüksiyon fırınları, 3000kg kapasiteli elektrik ark ocakları ve 10.000kg kapasiteli fırınlar gibi ileri üretim ekipmanlarımız bulunmaktadır.

Yapabileceğimiz birim parça ağırlığı, 0.1 kg kadar küçük ve 5 ton kadar büyük olabilir.

Gelişmiş işleme ekipmanları: Biz işleme merkezleri, CNC torna, matkaplar, freze makineleri, testere makineleri ve benzeri farklı türleri var. Üstün fonksiyonları gösteren çok sayıda işleme metodumuz var.

Profesyonel denetim ekipmanları ve ölçü aletleri: biz CMM, dijital ekran aracı mikroskop, manyetik toz test, doğrudan okuma spektrometre, kromometre, büyük boy metaloskop, alüminyum alaşım iğne deliği tespit enstrüman, x ışını kusur dedektörü, γ radyal kusur dedektörü ve gelişmiş gerilme mukavemeti test cihazı vb., kimyasal bileşimleri analiz eden kimyasal laboratuvar ve mekanik laboratuvarlarla donatılır, mekanizma özelliklerini test eder ve kalitenin müşterinin gereksinimlerini karşıladığından emin olmak için metalojenetik incelemeyi analiz eder.

Zhengzhou Yu-Uzun Makine Equipment Co, Ltd

Email: yuloncasting@163.com

Satış Müdürü: James Wang

İletişim bilgileri
Zhengzhou Yu-Long Machinery Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. James Wang

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)